19.07.2024

Приміщення колишньої лікарні у Великому Глибочку перетворили на прихисток для переселенців

Креатор буд

Близько 400 біженців з початку війни прийняли у себе жителі Великого Глибочка біля Тернополя. Людей тимчасово поселили у місцевий садочок, а також надали для прихистку приватні оселі. Наразі у садочку планують відновити роботу і приймати діток. Тим часом для переселенців облаштували житло у приміщенні недіючої лікарні. За короткий термін там вдалось облаштувати кухню, санвузол і спальні місця.

За словами начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької громади Романа Винника, у колишньому медичному закладі наразі знайшли прихисток 32 осіб, серед яких є пенсіонери та діти.

Загалом тут вдалось облаштувати 10 кімнат. Роман Винник каже, долучались до роботи волонтерські організації та люди з громади. Чоловік показує нам, що вдалось зробити за короткий період. Зокрема, так виглядає один із санвузлів.

Опаленням теж будівлю забезпечать, наголошує Роман Винник. Перед поселенням людей, систему перевірили та переконались, що батареї працюють. Подробиці — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,