11.08.2022

Прихожани ПЦУ із села Колодне не можуть потрапити у храм через московський патріархат

Ваша реклама

Про церкву у селі Колодне наші журналісти розповідали на початку червня. Саме тоді вхід і всі замки до храму були зачинені на колодки. А парафіяни розповідають – не могли помиритися з представниками московського патріархату. Ситуація зараз не змінилася.

Люди вирішили покинути московський патріархат, але УПЦ залишати храм не хоче. Місяць парафіяни православної церкви московського патрірхату блокують вхід до храму Святого Миколая. А спроби відслужити молебень принаймні на подвір’ї храму – завершилися бійкою між двома конфесіями.

Московський патріархат продовжує блокувати усі церковні процеси в селі. Хоча представників церкви країни-агресора в рази поменшало. Більшість від’єднатись вирішили добровільно ще у травні. Останніми тижнями парафіяни ПЦУ намагалися потрапити до церкви принаймні, аби поховати людину. Виникла шарпанина, яка, кажуть люди, переросла у бійку.

Прихожани московського патріархату кажуть – на односельчан не нападали. Але і віддавати церкву не збираються, бо не бачили офіційних документів про те, що вона належить православним. Подробиці — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,