24.04.2024

Продавців марихуани затримали на Тернопільщині

Креатор буд

За склянку дурману — тисячу гривень. Двох наркоторгівців затримали правоохоронці на Тернопільщині. Вони продавали марихуану друзям і знайомим.

За словами начальника управління боротьби з наркозлочинністю Михайла Димиди, оперативники спільно зі слідчими впродовж кількох місяців документували незаконну діяльність двох чоловіків.

Підозрювані — жителі Тернопільської та Запорізької областей. Обоє уже потрапляли в поле зору працівників поліції. Уродженець Кременеччини відбувся умовним терміном покарання за наркозлочини, а його спільник влітку 2022 року звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за майнові злочини.

Чоловіки вирішили заробляти, торгуючи марихуаною. За склянку дурману просили 1000 гривень. Клієнтами дуету були лише їхні знайомі та друзі.

Під час чергової реалізації забороненого товару “бізнесменів” затримали працівники УБН спільно з оперативниками карного розшуку, бійцями роти поліції особливого призначення та кінологами. Усе відбувалося під процесуальним керівництвом військової прокуратури.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , , ,