![](https://t1news.tv/wp-content/uploads/2023/09/374688999_3136196859858385_6618425843235653627_n-2-scaled.jpg)
Фото: Олексій Філюк
Отець Олексій Філюк з Лановеччини попередив про юнака, який обкрадає місцеві храми. Парубок намагався проникнути і у храм у Шушківцях. На щастя, це йому не вдалося.
“Слава Ісусу Христу! Будьте уважні коли бачите цього хлопчину що на фото, він уже в декількох храмах наніс шкоду, на днях хотів проникнути і до нашого храму, але не проліз через металеві грати, лише капці погубив. На разі правоохоронні органи ведуть слідство. Мирного дня усім!”, — написав отець на своїй сторінці у Фейсбуці.
У коментарях священник додав, що хлопець має ментальні розлади. Тому, очевидно, юнак є неосудним і не нестиме кримінальної відповідальності за вчинене.