21.07.2024

Порятунок жителів Харкова та вилучення автівки: як минула доба пройшла на Тернопільщині

Креатор буд

Ситуація в області стабільна, жителі краю згуртувалися і роблять все задля перемоги. Про це повідомили на брифінгу ради оборони Тернопільщини.

Виплата пенсій в області почалася достроково. Внутрішньопереміщені особи, які перебувають у Тернопільській області, можуть отримати пенсію тут. Для цього потрібно звернутись в Укрпошту або ж Пенсійний фонд України.

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш відзначив, що правоохоронці вилучили ще одну автівку на потреби захисників. Водіїв закликають не сідати за кермо в нетверезому стані.

Тернопільщина вже прийняла 12 тисяч біженців з інших регіонів. Також команда з області прямує до Харкова, аби евакуювати людей. Транспорт завантажили продовольством, аби попередити гуманітарну катастрофу.

В кар’єрі Великого Глибочка та на полігоні в Білій лунатимуть стрільби, зокрема з гранатомета. Поліція просить людей не панікувати. Добровольчі батальйони тероборони розпочали навчання. Заспокоює влада і щодо радіаційного фону в області: він в нормі.

До Тернополя прямують три фури з Німеччини. Міста-побратими відправили продовольство та інші необхідні речі.

До слова, як відзначив начальник головного управління Національної поліції в області Олександр Богомол, блокпости на Смиківцях та Підволочиськ розширять.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,