02.12.2022

Події, які змінили Україну: чим запам’ятався 2021 рік

Креатор буд

Події, які обговорював весь світ. 2021 для українців був наповнений новими перемогами та викликами, надіями та розчаруваннями. Отож, які дати увійдуть в підручники з історії – давайте пригадаємо разом.

16 січня 2021. Чинності набуває норма закону «Про мову», згідно якої громадян повинні обслуговувати державною. Окрім того, виробники продукції зобов’язані надавати інформацію про товар виключно українською мовою.

2 лютого. РНБО вводить санкції проти проросійських телеканалів ZIK, 112 та NewsOne та їх власника і нардепа від ОПЗЖ ТарАса КозакА, який є близьким соратником проросійського політика та бізнесмена Віктора Медведчука. Обмеження діятимуть впродовж 5 років.

24 лютого. В Україні стартує вакцинальна кампанія. Першими щеплення отримують лікарі, військові і представники груп ризику. Та впродовж першої половини року темпи вакцинації експерти називають вкрай повільними. Активно щеплюватися українці почали лише з кінця серпня, коли для багатьох груп населення це стало обов’язковим. Наприкінці ж року президент підписав закон про зміни до бюджету на 2021 рік, який передбачає виділення 8 млр грн на виплату 1000 гривень кожному українцеві, який отримав 2 щеплення від covid-19.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,