28.01.2023

Подарунки для сиріт і діток із міст, де тривають бойові дії, передали тернопільські благодійники

Ваша реклама

Катя і Марія роздивляються свої подаруночки. Дівчата родом із Донеччини і Миколаївщини, а подружилися у Тернополі, де зараз і живуть. На території Тернопільського вищого профучилища зараз живуть більше сотні людей із гарячих точок України, третина із них – дітки. Саме тому це один із закладів, який сьогодні відвідали благодійники “Платформи Єдності”, аби потішити приємними дрібничками малечу.

«Ми харчуємо наших гостей, дітки в нас граються. Зараз 14 дітей будуть відпочивати в таборі, будуть безкоштовні путівки. Допомагаємо як можемо», — розповіла в. о. директора Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну Алла Демборинська.

Не оминули доброчинці увагою і діток-сиріт. Будинок дитини із Київщини евакуювали у Тернопіль ще у березні, і тепер у закладі, відомому як Малятко, виховують майже 80 діток. Близько півсотні із них – приїжджі.

“Ми вирішили підтримати їхній психологічний стан, щоб вони не розчарувалися в тому, що сюди приїхали, щоб їм було тут комфортно. Ми спакували такі пакуночки і по двох локаціях сьогодні розвезли”, — заявив голова благодійної організації “Платформа Єдності” Тарас Серетний.

Хоча заклад не розрахований приймати стільки малечі, та за допомогою небайдужих, усім забезпечений. Що дійсно потрібно – то це увага небайдужих. Малеча дуже потішилась смаколикам та щирому спілкуванню з волонтерами.

“Найбільше мене радує – це фрукти. І подарунки для діток. Це ж вони індивідуально кожен отримав подарунок. В старшій групі кожен має свою шафку і він зможе це заховати, це буде його подарунок. І для них це бачите яка радість”, — підкреслила генеральна директорка КНП “Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини” Інга Кубей.

Додамо, благодійна організація “Платформа єдності” збирає також і допомогу на передову. А все те, що на фронті захисникам не знадобиться, наприклад дитяче харчування чи іграшки, благодійники передають діткам і переселенцям.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,