![](https://t1news.tv/wp-content/uploads/2023/01/taras-rad1.jpg)
Фото: National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee
“Срібло” на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону здобув спортсмен Тарас Радь із Тернопільщини. Паралімпієць виборов призове місце у лижних перегонах спринт.
У змаганнях беруть участь спортсмени 19 країн світу. Команду України представляє 24 спортсмени з інвалідністю, серед них — двоє спортсменів з Тернопільщини.
Мітки: новини Тернопільщини, срібло, Тарас Радь, чемпіонат світу