20.07.2024

Оприлюднили графік відключень електрики на 29 листопада у Тернополі

Ваша реклама

Фото: Дзеркало тижня

Містяни знову будуть без світла. Стабілізаційний графік вимкнення світла діятиме в Тернополі 29 листопада. Вулиці міста поділили на три групи.

Графіки розробили працівники ВАТ “Тернопільобленерго”. Його застосовуватимуть для дотримання доведених НЕК “Укренерго” лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України.

У разі гострої необхідності ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися.

Під час повітряної тривоги, працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

Цей графік, зважаючи на технологію процесу з розподілу електричної енергії в межах Тернопільської області, а також на географічне розташування електричних мереж та їхніх електричних з’єднань між собою, не забезпечує рівномірного та циклічного вимкнення всіх споживачів.

Якщо  вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці.

Вимкнення, згідно даного графіку не застосовуватиметься  до об’єктів критичної інфраструктури.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,