06.02.2023

Оновлення на 24 мільйони гривень: 10 машин швидкої медичної допомоги вручили медикам Тенопільщини

Ваша реклама

Оснащені найновішим обладнанням та зручні у користуванні. 10 нових автомобілів передали бригадам швидкої допомоги Тернопільщини.
Як відзначив директор КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Михайло Джус, у нашій області діють 5 станцій екстреної медичної допомоги, тож кожній дісталося по дві автівки.

Автомобілі обладнані портативним медичним обладнанням, а це плюс в роботі, розповіла фельдшерка з Монастириської підстанції Любов Мельник. Зізналася, їхнє старе авто давно треба було замінити, аби покращити якість надання послуг. Тож нині радіють, що мають таке оновлення.

Любов Мельник відзначила, що враховуючи нашу гірську місцевість, розкиданість сіл, важкий доїзд, ця машина дуже допоможе в якості обслуговування викликів.

А викликів побільшало, заявили медики. В час пандемії особливо важливою є оперативність. Та навіть приїхавши, швидка має забезпечити первинну допомогу. Тому авто з обладнанням – першочергова потреба.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко заявив, що основне завдання полягає в тому, щоби транспорт був сучасним, якісним. щоби не ламався, щоб вчасно було доїхати. Жителі Тернопілля і обласна влада розраховують на професіоналізм медиків, які можуть надати вчасну мед допомогу.

Загалом на купівлю авто витратили 24 мільйони гривень. Виділили їх з бюджетів обласної дали та адміністрації. У вартість авто входить і вмонтоване обладнання.

За словами очільника обласної держадміністрації Володимира Труша, автомобілі обладнані згідно сучасних норм. З початку 2021-го станції медичної допомоги отримали 24 автівки.

До слова, в наступному році для медичних бригад екстреної допомоги Тернопільщини планують закупити ще 14 автомобілів.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,