24.04.2024

Офіс святого Миколая та 9 кілометрів гірлянд: чим цьогоріч здивує “Зимова казка у Настасові”

Креатор буд

Красива жива ялинка, 9 кілометрів гірлянд та ілюмінацій. Саме так виглядає цьогоріч “Зимова казка у Настасові”. Подивитись дійсно є на що, переконались гості свята.

Цього року локація стала ще масштабнішою, кажуть організатори. Вперше запрацювала ярмарка майстрів, які пропонують сувеніри ручної роботи.

Тим часом для любителів фотографуватися облаштували 10 новорічно-різдвяних локацій, а для того, щоб відчути атмосферу традицій, тут  є дві старі хатини з печами. Завітавши до кожної з них можна подивитись, як колись пекли пампухи за рецептом настасівських господинь.

“Компанія “Агропродсервіс” викупила у власників ці старі хати. привели у такий автентичний вигляд і ці кухні відновили і реконструювали, це такий музей під відкритим небом. Ми бачимо побут наших предків які жили 100-150 років тому”, — пояснив Великоберезовицький селищний голова Андрій Галайко.

Для маленьких відвідувачів цього року відкрили Офіс Святого Миколая. Чудотворець радісно приймає кожного, спілкується, дає настанови. Дозволяє малечі посидіти на своєму кріслі.

Локація «Зимова казка у Настасові» – це спроба показати, що маленькі громади в Україні теж можуть і вміють влаштувати яскраве свято.

“Не тільки в Києві можна відкривати такі ялинки або в обласних центрах. Сьогодні громади теж мають можливості і можуть сворювати такі новорічно-різдняні казки для гостей”, — заявив народний депутат України Іван Чайківський.

Така непересічна подія обєднує жителів громади. Це відзначив генеральний директор компанії “Агропродсервіс” Андрій Баран.

Локація «Зимова казка у Настасові» буде діяти до 22 січня.  Розташована вона у селі Настасів Великоберезовицької громади. Це за 23 кілометри від Тернополя.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,