21.02.2024

Небезпечну інфекцію від гризунів підхопила жителька Тернопільщини

Ваша реклама

Фото: КНП “Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги”

Небезпечну інфекційну хворобу виявили медики Тернопільській лікарні швидкої допомоги у пенсіонерки. У пацієнтки діагностували лептоспіроз.

63-річна пацієнтка скаржилася на нудоту, блювоту, гарячку до 38.5*С, болі в животі, загальну слабкість та діарею. Медики підозрювали у неї гостру кишкову інфекцію. Наступного дня стан хворої погіршився, з’явились зміни в показниках, які викликали тривогу у медичного персоналу, відзначають на сторінці лікарні у Фейсбуці.

“Що стало причиною такого погіршення виявили медики інфекційного відділення КНП «ТМКЛШД». Завдяки вчасному та ретельному обстеженню пацієнтки, було встановлено, що вона страждала від лептоспірозу – небезпечного інфекційного захворювання. Жінка перебувала на дачі, де й могла заразитись інфекцією від дрібних гризунів. Медикам вдалось вчасно скоригувати схему лікування та врятувати життя пацієнтки”, —йдеться у повідомленні лікарів.

Медики наголошують, що небезпека інфікуватися небезпечними хворобами може чатувати в найнеочікуваніших місцях, але важливо своєчасно звертатись до професіоналів, які зможуть надати необхідну допомогу.Джерело | Т1 Новини