24.04.2024

Не словами, а ділами: команда “За майбутнє” підсумувала річну діяльність

Креатор буд

Підсумували зроблене. Минув рік із початку роботи команди “За майбутнє” Івана Чайківського на Тернопільщині. З цієї нагоди, а також  Дня місцевого самоврядування, представники партії зібрались, аби прозвітувати про зроблене.

Впродовж року партійці проводили толоку та садили дерева. Впорядкували могили борців за волю України, розвивали туризм, займались благодійністю.

“Ми старалися створювати нові правила, як можна в загальному заходити в політику нашу обласну політику. Не просто популяристичними речами, а ми намагалися весь цей рік в кожній громаді показати якісь справи”, — відзначив народний депутат України Іван Чайківський.

219 депутатів рад різних рівнів особливу увагу приділяли господарським питанням. Лише впродовж цього року з ініціативи фракції вдалось виділити кошти, аби завершити ремонт даху обласного театру актора і ляльки. Окрім цього, замінять дах і в обласній дитячій лікарні.  Загалом же відновлювали інфраструктуру не лише у місті, а й за його межами – у багатьох громадах Тернопільщини. Зокрема у різних сферах: медицині, культурі, спорті та освіті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,