30.05.2024

“Не пропущено 5-х чоловіків, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки документів”: ситуація на кордоні за минулу добу

Ваша реклама

Представники Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон повідомили про ситуацію на українському кордоні станом на 9:30, 2-го січня. 

Відомо, що на виїзд з країни не пропущено 5-х чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336, 358 Кримінального кодексу України.

Загалом за добу 01 січня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 29 тисяч осіб та 8 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 17 тисяч осіб. 10 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 12 тисяч осіб, 10 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 20 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України поза визначеними пунктами перетину затримано 19 осіб.Джерело | Т1 Новини