19.07.2024

Не хочете платити більше за газ — вчасно подайте показники: у “Тернопільміськгаз” пояснили принцип нарахувань

Креатор буд

Показники — до 5 числа. Це вже не новина, що саме на початку місяця усі споживачі мають передати дані за використаний газ. Лише так підприємство вчасно, якісно і коректно зможе нарахувати вам плату. Бо ж якщо станом на 6 число даних від вас немає — схема розрахунку інша.

Якщо подати показники пізніше, фахівці підприємства розрахують спожитий газ на рівні планового місячного об’єму споживання, тобто оплата комунальної послуги для вас буде вищою.

“У разі неотримання Оператором ГРМ до шостого числа місяця, що настає за розрахунковим, показань лічильника газу, фактичний об’єм розподілу та споживання природного газу по об’єкту споживача за розрахунковий період визначається Оператором ГРМ на рівні планового місячного об’єму споживання на відповідний період, що розраховується, виходячи з групи споживання побутового споживача, з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних мереж”, — наголошують у “Тернопільміськгазі”.

Подавати показники лічильників необхідно навіть тоді, коли вони не змінюються впродовж певного часу, наголошують у ПрАТ “Тернопільміськгаз”.

Здійснити подачу показників можна, обравши найзручніший для себе спосіб. Зробити це можна в “Особистому кабінеті Gazolina”, на сайті ПрАТ “Тернопільміськгаз”, у додатку “Е-Тернопіль” чи eps.org.ua, у банківських відділеннях чи на “Укрпошті”.

Для зручності споживачів подавати показники можна у поштові скриньки при вході до підприємства або особисто за адресою вул. Митрополита Шептицького, 20. Крім того, показники лічильників для населення можна подавати за номерами телефонів: 52-46-95, 52-63-78, 52-72-19, 52-27-30, +38 067 574 81 38, контакт-центр – +38 067 574 81 21; 56-14-00.

Адміністрація ПрАТ “Тернопільміськгаз”.Джерело | Т1 Новини