25.09.2022

На війні загинув 49-річний Віктор Мирончук зі Скали-Подільської

Креатор буд

Фото: Другий відділ Чортківського РТЦК та СП

Важка втрата для Тернопільщини. На фронті загинув 49-річний захисник України Віктор Мирончук зі Скали-Подільської. Свого часу він обіймав посаду голови селища.

Ворог обірвав життя воїна 9 серпня.

Про втрату повідомили на сторінці Другого відділу Чортківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

“Віктор Мирончук, житель смт Скала-Подільська, 1973 року народження, колишній голова селища, за покликом серця в перші дні війни став до лав Збройних Сил України, щоб зі зброєю в руках захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави.

На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта. Вічна пам’ять Захиснику України! Героям слава! Герої не вмирають…”, — йдеться у повідомленні.

 

 Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,