28.05.2024

Акції “Тернопільобленерго” тепер належать “Українським розподільним мережам”

Ваша реклама

АТ “Українські розподільні мережі” набуло права акціонера державних пакетів акцій ще п’яти операторів системи розподілу. Йдеться про ПАТ “Запоріжжяобленерго”, ВАТ “Тернопільобленерго”, ПАТ “Черкасиобленерго”, АТ “Харківобленерго” та АТ “Сумиобленерго” (25%).

Відповідні пакети акцій передало компанії Міністерство енергетики України, повідомили у пресслужбі відомства.

Отже, АТ “Українські розподільні мережі” набуло право акціонера вже у семи операторах системи розподілу електроенергії у різних регіонах країни (на момент створення до складу товариства входили АТ “Хмельницькобленерго” та АТ “Миколаївобленерго”).

“Наше основне завдання – посилення енергетичної безпеки держави. Якісна, системна робота операторів системи розподілу електроенергії – її складова, надважлива в умовах воєнних викликів”, – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Очільник Міненерго відзначив важливість системної співпраці операторів для отримання необхідної міжнародної допомоги: як у межах гуманітарного обладнання, так і за кошти Фонду енергетичної підтримки.

Важливою складовою роботи товариства є також єдина технічна політика та уніфікація потреб у закупівлях електроенергетичного обладнання. Це сприятиме посиленню ефективності роботи компаній та відповідно надійності надання послуг споживачам.

“Компанія “УРМ” ставить за мету консолідувати зусилля для залучення кращих світових практик у розвиток мережевого господарства України. Ми спільно маємо віднайти та впровадити нові технологічні рішення, сформувати єдину технічну політику для підвищення рівня стійкості енергетичної системи. А також створити умови для надійного, ефективного функціонування та розвитку ОСР в умовах трансформації енергоринку, інтеграції з об’єднаною енергосистемою Європи», – зазначив в. о. генерального директора АТ “РМ” Артем Мартинюк.Джерело | Т1 Новини