![](https://t1news.tv/wp-content/uploads/2023/10/57t.jpg)
Фото: Поліція Тернопільської області
Поліціянти розшукують літнього чоловіка, який зник на Тернопільщині.
86-річний Євстахій Бойко 6 жовтня вийшов з дому у селі Комарівка Монастириської громади і досі не повернувся. Правоохоронці просять небайдужих посприяти у пошуках.
Прикмети розшукуваного: на вигляд 85 років зріст 150 см, худорлявої статури, сиве волосся. Був одягнений в синю шапку-вушанку, бежеву куртку, темно-сині штани, черевики чорного кольору. Пересувався за допомогою ціпка зеленого кольору.
Будь-яку інформацію про місцезнаходження чоловіка повідомляйте у поліцію.