16.08.2022

“Кубок Світляка” у Тернополі: вперше за 6 років змагання пройшли у незвичному форматі

Креатор буд

“Кубок Світляка”. Відбувся турнір пам’яті загиблого бійця-добровольця Андрія Дрьоміна. Такі змагання із стрільби з пневматичної зброї уже 6 рік поспіль організовують у Тернополі. Долучились команди з усієї області.

“Цього року ми скооперувалися з іншою організацією “Ветерани-патріоти і нам вдалося зібрати 18 команд зареєстровано. Хоча бажаючих було значно більше, але в зв’язку з ти , що ми не могли провести даний захід такою великою кількістю людей, тому ми обмежили до 18 команд”, — відзначив співорганізатор VI турніру зі стрільби пам’яті Андрія Дрьоміна, голова ГО “Сильна Галичина” Володимир Петришин.

“Ми залучили велику кількість спеціалістів, щоб нам допомогли і партнерів. Тобто по перше Федерація високоточної стрільби України долучилася. Вони спеціально під цей кубок розробили правила, нормативи і базу, щоб ми зробили кубок пневмо, але в форматі PRS”, — пояснив співорганізатор змагань, представник вишколу “Ветерани патріотам” Роман Мельник.

Цьогоріч “Кубок Світляка” вперше в Україні провели у форматі PRS-пневмо. Він передбачає стрільбу із нестандартних положень за обмежений час. Такі правила розробили в Америці, а тепер апборобовують в Україні. Їх адаптували для пневматичної гвинтівки. А враховуючи не великий розмір тиру – обмежили кількість учасників.

Особливість етапів змагань пояснив представник ГО “Федерація високоточної стрільби України” та ГО “Спортивний клуб “Альфа Браво” у Тернопільській області Віталій Прудніков.

Про враження від змагань відгукнувся голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

“Це не тільки гартує їх і виховання і навики стрільби. Те що потрібно всім нам мати. Тому, що війна за Україну триває і хтось думає все позаду, ні боротьба ще попереду. Тому дуже приємно що серед молоді, студентів, якраз такі цінності культивуємо, тому обласна рада долучилася до цього. Я безпосередньо вітаю всіх учасників і дякую за те, що вони згодилися, дякую усім хто долучився до проведення цього турніру”, — заявив Михайло Головко.

Організатори турніру зазначили наступного року хочуть зробити його всеукраїнським. Щоб долучались команди не лише із Тернопільщини.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,