27.02.2024

Коли розпочнуться шкільні канікули у Тернополі та у громадах області

Ваша реклама

Відпочинок для учнів. Менше ніж за два тижні у тернопільських школярів розпочнуться зимові канікули. Новорічно-різдвяні вихідні учням збільшили через воєнний стан та нестабільну ситуацію через вимкнення електрики.

“Навчальні заняття в нас розпочалися першого вересня і перший семестр завершується 16 грудня. З 19 грудня розпочинаються зимові канікули, які триватимуть по 15 січня”, — відзначає заступниця начальниці управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ірина Сум.

На навчання школярі Тернополя вийдуть вже 16 січня 2023 року. Загалом відпочиватимуть  майже місяць. Для того, аби збільшити канікули, тернопільські учні у вересні та жовтні навчалися по суботах.

З нового року такого графіку навчання вже не буде, розповідають в управлінні освіти і додають, що в наступному семестрі передбачені і весняні канікули.

В області шкільні канікули розпочнуться одночасно з містом. Однак в деяких громадах триватимуть довше. На це, зокрема, вплинуло те, що у багатьох закладах відмовилися від осінніх канікул і доєднали їх до зимових. Тривалість зимового відпочинку у школах визначатимуть самостійно, пояснила директорка департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА Ольга Хома.

Тернопільські батьки впевненні: дітям краще побути ці кілька тижнів вдома, аніж вчитися без електрики чи перебувати в підвалах шкіл. Та з ким залишати дітей, якщо батьки працюють? Подробиці — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , , ,