08.12.2022

Керівник Нацполіції Тернопільщини вручив Ігорю Гуді подяку за вагомий вклад за підтримку військових у час війни

Креатор буд

За активну громадянську позицію, патріотизм, надзвичайно важливу та вагому підтримку працівників Національної поліції в Тернопільській області, які захищають територіальну цілісність держави і підтримують правопорядок в умовах воєнного стану, керівник головного управління поліції в Тернопільській області вручив подяку керівнику Благодійного фонду «Твори добро» Ігорю Гуді.

Начальник головного управління Національної поліції в тернопільській області Олександр Богомол подякував також за співпрацю і допомогу у час війни Юрію Ханіну,Андрію Яремі та Віктору Іванову.

Уже вдруге тернопільські підприємці та меценати передали для працівників Нацполіції позашляховики для виконання бойових операцій.  За словами Олександра Богомола, близько двохсот поліцейських, а це – першочергово,спецпризначенці та зведений загін рота «Тернопіль» спецпідрозділ КОРД несуть службу в зоні бойових дій.

“Ми сьогодні хочемо подякувати всім меценатам, всім патріотам України, які допомагають в забезпеченні наших хлопців.

На сьогодні держава забезпечила людей зброєю, амуніцією, але допомога в гарних транспортних засобах, які сьогодні застосовуються в проведенні бойових дій, дуже нам потрібна. Коли спецпідрозділ роти «Тернопіль» закинули на «нульовку», я запитав у командира: «Що будемо робити?» Його були слова: «Якщо немає України, то нащо ми?» Я впевнений, що хлопці знають що робити і кожен з них якісно захистить батьківщину. Слава Україні! Героям слава!”, — зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Керівник благодійного фонду «Твори добро» Ігор Гуда передав також позашляховик для потреб Нацгвардії.

“Хочу висловити слова подяки Ігорю Гуді за даний автомобіль , він для національної гвардії стане в пригоді – це 100 відсотків. Для нашої мобільності, для пересування по територіях”, — сказав майстер сержант Національної гвардії України Володимир Стороженко.

Ще три автомобілі від благодійного фонду «Твори добро» передадуть військовим спецпризначення сил спеціальних операцій у місті Кропивницький та воякам Збройних Сил України у Дніпрі.

 Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,