27.02.2024

Із “Закладкою” до Тернополя приїхав Дмитро Лазуткін

Креатор буд

Поет і журналіст Дмитро Лазуткін відвідав Тернопіль. Він розповів про свою творчість і поділився, як на неї вплинула повномасштабна війна з росією.

Так, до повномасштабного вторгнення Дмитро Лазуткін планував видати свою збірку інтимної та філософської лірики. Але війна змінила тематику і сам формат презентації нової книжки. Історії з Ірпеня, Маріуполя, Донбасу та багатьох інших міст. “Закладка” Дмитра Лазуткіна поєднала у собі подекуди пророчі вірші, написані до 24 лютого і верлібри про воєнну буденність українців.

Повномасштабна російська агресія змінила його вірші, розповідає Дмитро Лазуткін. Поет поміж трагічних новин та історій шукав нові форми, аби його творчість описувала війну без зайвої романтичності для читача.

А побачив і почув за 9 місяців поет немало. Дмитро працює військовим журналістом. Каже, є історії, про які важко розповісти в новинах, але вони стають сюжетами його творів. Здебільшого – це історії цивільних, які живуть в самому епіцентрі війни. Подробиці — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,