08.12.2022

Гуманітарний вантаж до Бородянки доставили волонтери благодійного фонду Ігоря Гуди “Твори добро”

Ваша реклама

Гуманітарну допомогу до Бородянки доправили представники благодійного фонду Ігоря Гуди. Серед іншого, привезли до містечка медичне обладнання, ліжка, інвалідні візки, а також амуніцію.

Затишне містечко зі спокійним життям залишилось за чорною смугою болі, сліз , руйнувань і смерті. Зруйновані будинки, понівеченні життя. Місяць жахіть змінив історію українського містечка назавжди.

Алла Крамер, яка уже понад 20 років живе у Німеччині приїхала в Україну. З перших днів війни з російським агресором разом х тернопільськими волонтерами благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» допомагає госпіталям, лікарням, військовим та переселенцям.

“Ми сюди доїжджали через розбиті села, варварські насилля і просто неймовірні руйнування. Проїжджали через місто, яке розгромлене, доїхали сюди до людей у лікарню, районну і привезли допомогу – від Вас, від наших друзів, я хочу подякувати особисто і від імені всіх цих людей Велика Вам сердечна вдячність для всіх, хто приймав участь у організації Райн Дніпро. І ми вдячні всім людям, які в цій організації активні, щоб зібрати цю велику неймовірну допомогу. І в цій допомозі ми висловлюємо нашу підтримку цим людям, які це страшне пережили і ще переживають і ще будуть довго, довго його переживати. Низький земний Вам уклін , дуже-дуже велика подяка Райн Дніпро в Німеччину”, — відзначила волонтерка Благодійного фонду Ігоря Гуди “Твори добро”.

Головний лікар Бородянської центральної районної лікарні Ігор Чебишев зі сльозами на очах згадує час, коли Бородянка була під окупацією рашистів. Першого березня – перші авіаудари, центр містечка – практично зруйнований. Наступного дня, разом з територіальною обороною вдалося евакуювати усіх пацієнтів.

“Дякувати Господу, ми вберегли всіх наших пацієнтів та персонал, нам вдалося евакуювати в місто Радомишль. Зараз місто відновлюється, відновлюється інфраструктура , лікарня зараз може надавати тільки допомогу при зверненні, але ми плануємо в найближчі дні відновити нашу роботу зі стаціонарної допомоги. Як тільки буде можливість відновити світло та воду, буде можливість відновити стаціонарну допомогу. Тому то, що робить фонд для відновлення цієї роботи – щиро Вам дякуємо, все буде Україна!”, — сказав головний лікар Бородянської центральної районної лікарні.

30 функціональних електричних ліжок, медичні крісла, інвалідні візки, медичне обладнання, медикаменти та засоби гігієни привезли у Бородянку. Благодійний фонд «Твори добро», персонал районної лікарні та мешканці містечка висловлюють подяку за надану допомогу німецьким друзям та партнерам.

Також у рамках візиту в Бородянку, волонтери фонду Ігоря Гуди «Твори добро» передали 20 бронежилетів 96-тій Київській зенітно-ракетній бригаді Збройних Сил України. Ще десять бронежилетів нашим військовим доставлять у Бородянку найближчими днями. Дитячі серця у вигляді малюнків, які отримали наші герої від місцевих дітей, розчулили хлопців.

Віримо у нашу Перемогу! Працюємо заради миру в Україні!Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,