13.07.2024

Новини компаній

Голова Ради директорів компанії Креатор-Буд Ігор Гуда поділився досвідом та ідеями на будівельному бізнес- форумі

Креатор буд

Голова Ради директорів компанії Креатор-Буд Ігор Гуда поділився досвідом та ідеями на будівельному бізнес- форумі.

“Я чудово провів час, у якості спікера, взявши участь в будівельному бізнес-форумі “Відбудова України. Трансформація та модернізація”, де мав можливість поділитися своїми ідеями та досвідом. Форум був жвавою та цікавою платформою для архітекторів, девелоперів, представників держави та бізнесу для обговорення останніх тенденцій будівельного ринку та проблем, повʼязаних з війною в Україні та відбудовою.

З нашими партнерами з архітектурного бюро AIMM розповіли про нинішні та майбутні проекти, в тому числі у Польщі. Про нові формати, цікаві для інвесторів, та як ми адаптувалися під умови війни.

Під час обговорення було цікаво виступати не лише як Голова ради директорів компанії “Креатор-Буд”, але і як засновник фонду “Твори добро”. Поділився досвідом соціальноорієнтованих та благодійних проектів, адже історія нашої допомоги почалась більше 10 років тому.

Хочу подякувати організаторам та спікерам Архітектурного Форуму за створення такого стимулюючого та пізнавального заходу. Цікаві думки та  обговорення, з яких багато чого можна навчитися, безліч професіоналів та спікерів, з якими б хотілося частіше ділитися ідеями. У всіх, включно з представниками держави, спільна мета — відбудувати цю державу та створити прозорі та зручні умови для роботи бізнесу та залучення закордонних інвесторів.

З нетерпінням чекаю на наступний форум і продовжу розмову про відбудову України, соціально орієнтований бізнес та можливості, які створює діалог між бізнесом та державою”, — відзначив Ігор Гуда.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,