03.12.2023

Фура гумдопомоги з Барселони прибула у Тернопіль

Ваша реклама

Десятитонна фура гуманітарної допомоги з Барселони прибула у Тернопіль. Це продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, теплі ковдри, консервація та інші необхідні для життя людей у час війни товари.

Вантаж, який уже сортують на складі тернопільські волонтери, прибув за сприяння партнерів в Барселоні.

На складі благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» щодня кипить робота. Волонтери оганізовуються, розвантажують, фасують та відправляють у гарячі точки найнеобхідніше. За період військових дій вантажі з благодійною допомогою були завезені у лікувальні заклади та геріатричні та дитячі будинки.олонтерські центри Києва, Сум, Харкова, Чернігова, Запоріжжя, Дніпра, на передову, де ведуться запеклі бої.

«Благодійний фонд «Твори добро» працює 24 дні на тиждень. Сьогодні знову отримали благодійну допомогу від наших зарубіжних волонтерів: прийшла фура з Барселони 20-тонна, прийшов бус з Німеччини. Я щиро дякую всім людям, які організовуються і присилають сюди нам всі необхідні речі, медикаменти, засоби гігієни, які зараз дуже необхідні в гарячих точках нашої країни», — відзначила заступниця голови БФ Ігоря Гуди «Твори добро» Ліна Прокопів.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,