06.06.2023

Допомогти врятувати сина просять батьки 13-річного Артемія Вальчука з Тернопільщини

Ваша реклама

Врятувати життя дитині. Тринадцятирічний Артемій Вальчук бореться з раком крові. Аби одужати, хлопцю необхідна пересадка кісткового мозку. Батьки Артемія просять усіх небайдужих пожертвувати гроші на дороговартісне лікування сина.

Хлопчик був активним та здоровим. Мав багато друзів та мрій. Втім страшна хвороба позбавила Артемія Вальчука проживати своє щасливе дитинство як всі діти. Гострий лімфобласний лейкоз у хлопчика виявили торік у жовтні.

Зараз батьки Артемія просять допомоги у небайдужих, аби врятувати життя сина.

Мама Галина розповідає, Артемій був активним хлопчиком. Грав у футбол, мав багато друзів. Втім страшна хвороба позбавила його можливості бути здоровим. Каже, хвороба застала їх несподівано. Артем ніколи не мав проблем зі здоров’ям. Але восени минулого року він почав скаржитись на біль у руках та ногах. Батьки з хлопчиком звернулися до медиків.

Спочатку Артемія лікували в хірургії, далі після багатьох обстежень та аналізів перевели до дитячого онкогематологічного відділення, де визначили точний діагноз. Це захворювання кровотворної системи, воно характеризується злоякісним переродженням нормальних клітин крові та повним спустошенням кісткового мозку. Дізнавшись про хворобу, батьки одразу ж почали шукати донорів крові, аби врятувати життя сина. Адже дитині під час хіміотерапії вони регулярно необхідні.

Зараз хлопчик лікується в дитячій обласній лікарні в Тернополі. Йому слід пройти ще дві хімії, далі лікарі планують провести операцію з пересадки косного мозку. Донорами підходять його брат та сестра.

Пересадку планують проводити в Києві. Вартість операції наразі невідома. Втім батьки впевнені, для них це буде велика сума. Зараз мама хлопчика дякує лікарям та усім, хто відгукнувся стати донором для її сина. І просить допомоги у всіх небайдужих допомогти врятувати життя її сина, аби він мав щасливе і здорове дитинство. За детальною інформацією звертайтесь за номером мами.

Гроші можна перерахувати на наступні рахунки:

Картки 5167 4901 1909 7054 “Ощадбанк” карта 4149 4378 7090 5120 “Приват Банк”.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,