13.07.2024

Дівчині з Тернопільщини терміново потрібні кошти на операції та реабілітації

Ваша реклама

Автомобіль перетворився на купу брухту, а людське життя розділилося на до та після. Такі страшні наслідки автотрощі, в яку 9 вересня потрапила 26-річна Юля Ільницька з Кременця.

У той день вона їхала на роботу до Києва, де працює шкільним педагогом. Сіла в попутнє авто.  Та під час поїздки трапилося найстрашніше – автомобіль, в якому їхала Юля, не втримався дороги. Як наслідок кілька разів перевернувся.

Батько Юлії Ільницької розповів, що дівчина два дні перебувала в Новоград-Волинській реанімації. Звідти її транспортували до Києва. Там в реанімації вона пробула ще два дні. Після того їй зробили операцію на шийний відділ хребта.

Внаслідок аварії Юлія отримала забій спинного та головного мозку, множинні переломи кісток. В медичному заключенні повний перелік травм дівчини зайняв 10 рядків.

Батько Юлії розповів журналістам, що зараз дівчина разом з мамою перебуває на реабілітації. Вже почала рухати руками, та попереду на Юлю чекає декілька курсів відновлення та операції.

На лікування потрібна значна сума коштів, якої  немає у середньостатистичної сім’ї. Лише один день перебування Юлі у реабілітаційному центрі обходиться рідним в майже 7 тисяч гривень.

Допомогти Юлі повернутися до нормального життя може кожен.  Нижче подаємо номери карток, куди можна переказувати кошти на лікування. Попереду на дівчину чекає, важкий етап відновлення. Та батьки і рідні впевнені, їхня Юля сильна і зможе якнайшвидше стати на ноги.

Номер картки “Приватбанку” 5168 7451 0072 2377 (Андрій Ільницький)Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,