25.05.2024

Чи вакцинуватись під час годування грудьми: тернополянка поділилась досвідом

Ваша реклама

У березні молода мама Олександра М’ялковська провакцинувалась від COVID-19. Жінка в той час годувала грудьми малюка, і як виявилось, дитина через це мала такі ж побічні реакції, як її мама.

Тернополянка отримала першу дозу вакцини Covishield. Зізнається, вирішила погодитись з двох причин. Перша – робота, адже працює у патрульній поліції і тут постійно контактує з великою кількістю людей.

Другою причиною стало те, що багато родичів жінки важко перехворіли коронавірусом.

Олександра розповіла, що щеплення робила безкоштовно, а одразу після вакцинації почувалась дуже бадьорою. Кардинально змінилось самопочуття вже ближче до вечора – піднялась температура.

Майже дві доби організм жінки адаптовувався, від жару їй ставало холодно і німіли руки.Проте, жінка не переставала годувати семимісячного сина. Тому, в хлопчика, також була температура. Знизити її допомогли ліки. Після двох ночей з моменту вакцинації, тернополянка повернулась на роботу.

Олександра М’ялковська переконана, що лише працюючи над колективним імунітетом спільними зусиллями можна зупинити цю пандемію.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,