29.05.2024

Чи готові шкільні укриття на Тернопільщині до нового навчального року

Креатор буд

Фото з мережі Інтернет

Понад 107 тис. учнів розпочнуть навчання в школах Тернопільщини з вересня. Про це на брифінгу повідомила директорка департаменту освіти Тернопільської ОВА Ольга Хома.

Вона відзначила, що у новому навчальному році на Тернопільщині функціонуватиме 651 заклад загальної середньої освіти, зокрема 61 філія опорних закладів.

Очна форма навчання діятиме в 503 школах, змішана — у 140. Учні восьми шкіл (здебільшого малокомплектних) навчатимуться дистанційно.

При цьому 542 заклади освіти на Тернопіллі мають власні укриття. Вихованці 154 навчальних закладів ховатимуться у сховищах, які розташовані неподалік.

Керівник пресслужби ГУ ДСНС України в Тернопільській області Сергій Данілін зауважив, що рятувальники перевірили майже тисячу укриттів навчальних закладів. До використання виявилися не готовими близько 30 сховищ, тобто 3%.

Фахівці, зокрема, перевіряли санітарно-технічний стан укриттів, вимоги пожежної безпеки, наявність джерел водопостачання та вказівників до сховищ, а також вміння і знання персоналу діяти при повітряній тривозі.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,