28.01.2023

Чому два місяці не могли знайти тернопільського журналіста — пояснення досі шукають

Креатор буд

Місцевий журналіст, ветеран АТО Ярослав Буяк безслідно зник ще влітку. Востаннє з ним спілкувалися 26 липня. Ще 31-го серпня про зникнення брата Андрій Буяк заявив у поліцію. Так почались офіційні пошуки журналіста. До розшуку підключилися представники ЗМІ.

Не могли знайти Ярослава від 1 вересня. За дивним збігом обставин коли журналістська спільнота вдарила на сполох, наступного дня, 23 вересня, Ярослава Буяка знайшли. У морзі, де  раніше запевняли, що тіла під такими даними немає.

Сталось так, що 27 липня вдень Ярослав Буяк потрапив в нарковідділення обласного клінічного медичного центру соціально небезпечних захворювань. Його зареєстрували, дані вписали, але родичам не повідомили, що чоловік знаходиться у них. А вже вночі Ярослав раптово впав у коридорі, і помер. Така версія у керівництва медзакладу.

Сьогодні ж колеги Ярослава Буяка зібрали прес-конференцію, бо вирішили дізнатись – через що чи через кого тіло не могли знайти стільки часу. Поліцейські повідомили: журналіста шукали як безвісти зниклу особу.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,