22.04.2024

Благодійний матч: футболісти Тернопільщини передали 80 тис. 450 грн на потреби ЗСУ

Креатор буд

Минулими вихідними у Тернополі відбувся перший тур благодійного турніру з футболу. Команди з різних регіонів нашої області одночасно грали на 5 локаціях. Загалом зареєструвалися 38 команд. Серед них — збірна військовослужбовців.

“Дуже приємно представляти нашу частину. Особливо приємно, що воно посвячено збору коштів для наших Збройних сил, для нашої спільної перемоги. Слава Україні! Тримаймося до перемоги разом”, — відзначив гравець команди військовослужбовців ЗСУ Володимир Кривецький.

“Ми тренувалися півтора тижні і на сьогоднішній день я вважаю, як для армії є збалансована команда”, — сказав тренер команди військовослужбовців ЗСУ Михайло Данилюк.

Завдяки благодійникам та учасникам вдалося зібрати 80 тисяч 450 гривень. Кошти відразу передали військовослужбовцям.

“Ми власне і хотіли це зробити на початку, а не при фінальному матчі. Він скоріш за все відбудеться наступного тижня. Ми хочемо, щоб це було якомога швидше. Тому, що кошти потрібні якомога швидше, для того, щоб посилювати обороноздатність нашої української армії”, — заявив голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик.

“Ці кошти однозначно будуть спрямовані на такі засоби, які зараз необхідні для ведення бойових дій. Це тепловізори, прилади нічного бачення, які допоможуть виконувати завдання вночі”, — переконаний військовослужбовець ЗСУ Андрій Гресько.

Фінал благодійного турніру відбудеться наступними вихідними. На футбольному полі зберуться найсильніші команди.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,