27.02.2024

Або негативний тест, або сертифікат про вакцинацію: тернополян повідомили про нові правила мандрівок потягами

Ваша реклама

Сертифікат або негативний результат тесту на ковід. З 21 жовтня подорожувати потягами між областями можна буде лише за цієї умови. Про це повідомили в Укрзалізниці.

Керівник пасажирського напрямку “Укрзалізниці” Олександр Перцовський заявив, що всі пасажири, які мають квитки на 21 жовтня і далі вже мають дотримуватися нових правил.

Ці обмеження поширюються на далекі міжобласні пасажирські сполучення. Всі пасажири, які подорожують в приміському сполученні, вони продовжують рухатися в звичайному форматі. Потрібно дотримуватися маскового режиму.

“При посадці провідник перевірятиме окрім паспорта і квитка документ з того переліку, який зазначено в постанові Кабміну. Провідники перевірятимуть пасажирів на наявність сертифікатів про щеплення у паперовому, або електронному вигляді (для жовтої зони достатньо, якщо є відмітка про отримання однієї дози, якщо це червона зона, то потрібно мати повний курс вакцинації – дві дози).

Якщо сертифікату немає у пасажира, то достатньо мати підтвердження про проходження ПЛР-тесту, або експрес-антигентесту, який зроблений не пізніше як за 72 години до подорожі”, – відзначив Олександр Перцовський.

За словами Перцовського, Укрзалізниця має намір облаштувати на вокзалах лабораторії, де люди зможуть протестуватися за доступною ціною.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,