19.11.2024

Енергія майбутнього у Тернополі: компанія “Екодім проект” монтує сучасні сонячні електростанції

Ваша реклама

Найновіші методи підключення сонячних електростанцій вже доступні на Тернопільщині. А ще професійні консультації, встановлення обладнання і гарантія 10 років – все це пропонує тернопільська компанія “Екодім проект”.

Команда на вітчизняному ринку з 2017-го року, проте за цей час вдалося втілити в життя 30 масштабних проектів, а це майже 15 гектарів землі, покритих сучасними сонячними батареями.

Засновник та директор ТОВ “Екодім проект” Богдан Іванів розповів, що почав детально вивчати цю тематику з 2015 року. Це привело до перших поїздок на заводи в Китай, де на власні очі побачив ці технології.

Головною перевагою є можливість додаткового заробітку, розповів Богдан Іванів. Власник сонячної електростанції не тільки матиме безкоштовну електроенергію, але і зможе продавати її державі за так званим “зеленим тарифом”. Тобто, за усі надлишки згенерованої енергії за допомогою сонця чи вітру можна буде отримувати дохід.

“Для цього необхідний приватний будинок, тому що реєстрація зеленого тарифу відбувається за будинком і адресою. Людина має мати правовласності на землю”, — відзначив Богдан Іванів.

Потім треба написати заяву в місцеві органи управління електричними мережами. Останнім етапом є встановлення самих сонячних панелей та спеціального інвектора.

Інженер-електрик ТОВ “Екодім проект” Михайло Слободянюк розказав, як проводиться монтаж сонячного інвектора. Він виробляє з постійного струму панелей, підключаються вони до інвектора. Потім передає на лічильник, який обліковує весь трафік на електромережі.

Сонячні електростанції вигідні і підприємцям. Система дозволить скоротити витрати на комунальні послуги, адже промислове споживання енергії значно більше за, наприклад, приватний будинок. Працівники компанії “Екодім проект” запевнюють, монтаж обладнання відбувається швидко. Наводять приклад, під час останнього проекту встановили понад 500 панелей всього за три тижні.

Нині ж у компанії активно розробляють систему збереження невитраченої сонячної енергії, щоб кожен користувач міг використовувати енергію сонця на максимум.



Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,