28.11.2022

111 дітей у січні захворіли на ковід: у Тернополі закрили розважальні заклади і дитячі кімнати

Ваша реклама

Недуга прогресує. Порівняно з минулим тижнем, кількість хворих на коронавірус на Тернопільщині збільшилася удвічі. Ковід все частіше діагностують у дітей. Так, з початку січня 111 неповнолітніх мешканців краю мають позитивний тест на коронавірус.

Зокрема, у Тернопільській міській дитячій лікарні в інфекційному відділенні 63 хворих з Тернополя та 20 з області. Це малюки з батьками. 5 маленьких пацієнтів киснезалежні.  Додатково неповнолітніх лікують в обласній дитячій лікарні.

Найбільш вразливими до нового штаму “Омікрон” є діти віком від нуля до трьох років, зазначають спеціалісти. Серед малечі вірус найлегше і найшвидше поширюється на різноманітних святкуваннях чи у дитячих кімнатах.

Аби цього уникнути, у Тернополі на час спалаху хвороби вирішили діяльність дитячих кімнат тимчасово припинити. Дошкільні заклади працюватимуть у звичному режимі, за умови повного курсу вакцинації працівників садочка, повідомили в управлінні освіти міста. А от у школах для учнів 5–11 класів рекомендували дистанційне навчання. Рішення фахівців підтримав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Подробиці про карантинні обмеження — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,