29.05.2024

“Збруч – ріка єднання”: як Хмельничинна гостей із Тернопільщини приймала

Ваша реклама

День Соборності на Тернопільщині щорічно відзначають акціями єднання між областями. Одна із таких відбулась у Скалі-Подільській, де протікає річка Збруч. Тут зібрались представники влади та духовенства.
«Хмельниччина і Тернопільщина завжди об’єднуються прапором. Одна область несе синій колір, інша несе жовтий і ми маємо коли з’єднання прапорів маємо спільну мету це є об’єднання України. І сьогодні ця традиція продовжилась, ми на мосту зустрілися обмінялися згідно української традиції короваями», – зазначає голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.
Як зазначив, голова Хмельницької ОДА у 2021 році акція “Збруч — ріка єднання” не є масовою. Кількість людей, що долучились – обмежена. Все для того, аби дотримуватись карантинних вимог.
Акт Злуки відзначили за тим ж сценарієм як і на території всієї Тернопільщини. На мості зустрілись 2 колони зі сторони Тернополя та Хмельницого, і воєдино з’єднали жовтий та синій прапори. Кожного року області по черзі організовують урочистості.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,