21.06.2024

“За” чи “проти”: як на тернополян впливає переведення годинників

Креатор буд

У Верховній Раді підтримали  у першому читання законопроект про скасування сезонного переведення годинників. Тому переходу на зимовий і літній час може не бути.

Аргументують скасування переходу на літній чи то зимовий час і тим, що це погано впливає на здоров’я людей. Лікарі стверджують, що зміна біоритму провокує труднощі зі сном, роздратування, знижується концентрація і працездатність.

Ще однією причиною скасування переходу на зимовий і літній час є економічна недоцільність. У Верховній Раді кажуть, немає підтвердження того, що переведення годинника дозволяє заощадити електроенергію.

Більшість тернополян, хоч і ставляться нейтрально до переведення годинників, проте були б не проти скасувати цю практику в Україні. Зокрема, через рішення країн Євросоюзу, які більше не хочуть переходити на зимовий і літній час.

Зараз Верховна Рада готує законопроект до другого читання. Після нього стане відомо, чи скасують в Україні сезонне переведення годинників та чи встановлять єдиний київський час.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,