19.07.2024

Їжа на виніс та інші карантинні обмеження: як тернополяни сприймають заборони

Ваша реклама

Із погіршенням епідситуації в Україні, регіони один за одним посилюють карантинні обмеження, і Тернопіль у тому числі. Від сьогодні, 12 квітня на території всієї громади заборонили роботу розважальних та дитячих центрів, дитячих ігрових кімнат, а також  проводити масові заходи. Решта обмежень ті ж, які діяли до того і дійсні у помаранчевій зоні. 

Зазначимо, закладам громадського харчування тепер заборонено приймати відвідувачів у приміщеннях. Тож бари і ресторани мали облаштувати столи на вулиці, або працювати лише на самовиніс. Працівники цієї сфери переконують – усіх карантинних обмежень дотримуються.

Чимало кафе та ресторанів Тернополя у такому режимі вже працювали неодноразово. Тому серйозно ставляться до обмежень та пояснюють відвідувачам про їхню важливість.

Наразі обласний центр перебуває в помаранчевій зоні. Тож громадський транспорт курсує, ринки і торгові центри працюють. Люди ж зазначають, готові робити все, аби ситуація з коронавірусом у місті стабілізувалась.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,