13.07.2024

У ЗУНУ відсвяткували 15-ий випуск центру підготовки офіцерів запасу

Ваша реклама

Захищати суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість України, дотримуватись усіх законів та Конституції. Урочисту присягу на плацу тернопільської 44 окремої артилерійської бригади склав 61 студент Західноукраїнського Національного Університету.

Це випускники центру підготовки офіцерів запасу. Упродовж двох років, раз на тиждень хлопці і дівчата вивчали профільні військові предмети та мали можливість теорію відпрацювати на практиці.

Тепер випускники гордо називаються “молодшими лейтинантами”. Це офіцерське звання, яке дозволяє бути як мінімум – керівником взводу. Серед тих, хто навчався в класичному університеті Тернополя і здобув омріяні погони, тернопільська волонтерка – Христина Феціца. Жінка з 2014 року активно допомагає нашим військовим, та не з чуток знає, як насправді виглядає війна.

Випускники в один голос запевняють, якщо їх призвуть на службу – кожен готовий стати на захист України. І додають, для них це честь – бути випусками центру підготовки офіцерів запасу ЗУНУ.

Ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий зазначив, що завдяки таким навчанням випускники будуть завжди готові захищати свій край.

Ці випускники – майбутнє України, зазначили військові. Тож пишаються, що наша країна виховала молодь, яка без вагань готова захищати кордони і боронити спокій.

Кращих випускників нагородили грамотами за успішне навчання та вручили подяки. А викладачі, військові та рідні – вітали з завершенням навчання і дякували за такий вибір.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,