21.07.2024

У Тернополі вже вдесяте провели чемпіонат світу “Hydro gp Ternopil” у трьох класах

Креатор буд

Шум двигуна та неабияка конкуренція. Цими вихідними набережну тернопільського ставу заполонили моторні човни та палкі шанувальники водних видів спорту.

Упродовж трьох днів у нашому місті тривав Чемпіонат світу та Кубок Європи з водно-моторного спорту. У перший день, а саме 27 серпня, учасники реєструвались, тренувались та перевіряли на справність свої човни. Самі ж змагання  розпочались 28 серпня, у день святкування Дня міста. Учасники розповіли, цього Чемпіонату чекали із нетерпінням, адже такі змагання світового масштабу проводять лише в одному українському місті – у Тернополі.
Такі змагання у нас вже вдесяте. Цього року за першість змагалися  44 учасники із 18-ти країн. Мірялись своїми навичками пілоти у трьох категоріях: F-125 WC та F-250 WC у пам’ять про Massimo Rossi, та у класі F-500 WC. Останній – найпотужніший серед представлених класів.  І у ньому перемогу здобув представник Словаччини Маріан Юнг.
Незважаючи на дощ та холод змагання таки відбулись. І цього року значних порушень чи конфліктів не було, зазначили організатори. Навпаки, після тривалої перерви, через епідемію коронавірусу, кожен із пілотів дуже прагнув перемогти.
Президент національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук підкреслив, що у Тернополі всі причетні забезпечили безпечне проведення перегонів.
У рамках змагань Алея чемпіонів, яка знаходиться на набережній тернопільського ставу, збагатилась на ще одну зірку. Її встановили на честь італійського чемпіона світу – Клаудіо Фанзіні.

До цієї події, та Чемпіонату загалом, готувались відповідально, зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал. Адже традиційний захід торік не відбувся через пандемію. Тож у 2021-му хотіли зустріти спортсменів гідно.

Вдається змагання проводити регулярно й завдяки підтримці партнерів. Директор будівельної  компанії “Креатор- Буд” Олег Лахита наголосив, що спорт в Україні, зокрема і в Тернополі – повинен розвиватися. До того ж, у тому випадку, коли дозволяє інфраструктура міста.
Додамо, за підсумками результатів цьогорічних змагань, переможцями стали: в класі F-500 – представник Словаччини, у формулі 250 – Італії, у формулі 125 – представник Болгарії.

 Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,