29.09.2022

Три бойові гранати знищили тернопільські фахівці під час спецоперації “Зброя, вибухівка”

Креатор буд

На Тернопільщині тривають профілактичні заходи, спрямовані на виявлення і вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

За словами правоохоронців, останнім часом зростає кількість вибухонебезпечних предметів, які люди зберігають в помешканнях. Як правило зброя та інші заборонені предмети потрапляють на територію міста та області із зони проведення операції об’єднаних сил.

Після вилучення поліцейські усю зброю та небезпечні предмети передають на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр до експертів – вибухотехніків.

Після завершення усіх експертиз небезпечні предмети знешкоджуються. Шістнадцятого лютого вибухотехніки знищили на спеціально відведеному полігоні три бойових гранати.

Правоохоронці нагадують, що відповідно до статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,