23.07.2024

Посол республіки Узбекистан зустрівся з підприємцями Тернопільщини

Креатор буд

Перші кроки на шляху до продуктивної співпраці. Тернопільщину відвідав посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Курманов.

Під час робочої поїздки дипломат зустрівся з представниками найбільших підприємств та компаній області.Вони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між двома країнами. Підприємці Тернопільщини розповіли про продукцію власного виробництва, яку могли б експортувати в Узбекистан.

Як зауважив віцепрезидент міжнародної торгової палати ІСС UKRAINE Тарас Демкура, така зустріч є першим кроком на шляху до налагодження нових зв’язків. Він підкреслив, галузі співпраці між країнами можуть бути дуже широкими, адже зараз працюють над розробкою найкращої логістики і доставки на азійський ринок. Узбекистан зацікавлений у Тернопільщині заради виходу на європейський ринок.

Під час поїздки на Тернопільщину посол відвідав декілька найбільших підприємств області. Представники місцевого бізнесу зазначили, для багатьох компаній у пріоритеті реалізовувати свою продукцію саме на азійському ринку. На зустрічі представники бізнесу та дипломати домовилися про подальшу співпрацю та  налагодження дружніх зв’язків. Все для того, аби економіка обидвох країн розвивалася.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,