29.05.2024

Понад 200 учасників боролись за перемогу на перших Всеукраїнських змаганнях із джиу-джитсу в Тернополі

Креатор буд

Вперше Тернопіль приймав Чемпіонат України, Кубок України і всеукраїнський турнір серед маленьких дітей із джиу-джитсу. Понад 10 областей, зокрема, Хмельницької, Київської, Дніпропетровської, завітали в наше місто, аби взяти участь у дводенному заході.

Це близько 200 дітей віком від 6 років, а також і дорослі спортсмени. Так, минулої суботи кращих визначали у категорії “невадзе”. Про це розповів президент Тернопільської обласно\ асоціації джиу-джитсу України Євген Мусаєв.

У неділю спортсмени змагалися у категорії full contact, де дозволені удари руками і ногами, а також, кидки і больові прийоми. За словами пана Мусаєва, це коронна дисципліна для тернопільських учасників.

Загалом, участь у змаганнях від Тернопільської федерації джиу-джитсу взяли близько 70 спортсменів. Вони вибороли півсотні медалей, половина із який найвищого ґатунку. Серед медалістів четверо дорослих, які завдяки успішним виступам потрапили до збірної України.

Для багатьох тернопільських спортсменів це були перші змагання. Та тренер виступами підопічних задоволений.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,