13.07.2024

“Плакати не маємо права”: як працюють медики з хворими на COVID-19 у Тернополі

Ваша реклама

Робота медиків в час коронавірусу неоціненна. Про це говорять і ті, що хворіли, і їхні родичі. Люди не перестають дякувати усьому медичному персоналу. 

Те, що у відділі роботи вистачає підтвердила і завідувачка відділу КНП “Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр” Любов Кицай. Вона зазначила, що найбільше навантаження сьогодні на медичних сестер, які щодня спілкуються і лікують хворих.

Медик також зауважила, що працювати стало важче, коли в області виявили нові штами коронавірусу. Адже все частіше привозять молодших хворих, а хвороба у таких пацієнтів протікає значно довше. Кілька днів тримається висока температура, чимало пацієнтів на кисневих концентраторах.

Медична сестра Марія Крет – одна з тих, хто допомогає ковідним хворим вже кілька місяців. Жінка розповіла, що і вона, і колеги  вже звикли до масок і захисних костюмів.

Щоб віддячити медпрацівникам за роботу журнал скарг і пропозицій пацієнти перетворили на книгу подяки. Сьогодні тут десятки побажань та вдячності за врятовані життя.  Проте, читати їх медики не мають часу, адже допомоги потребують нові пацієнти.
За щирі слова працівники лікарні вдячні, та найбільше зараз хочуть застерегти і попросити берегти своє життя і здоров’я своїх рідних.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,