08.12.2022

“Одного разу в морзі”: у Тернопільському драмтетрі відбудеться прем’єра чорної комедії

Ваша реклама

“Одного разу в морзі”- вистава за мотивами сучасної української п’єси “Той, що відчиняє двері” драматургині Неди Нежданної.  Авторка описує стилі життя двох героїнь – вони різні, але водночас схожі. Одна із них – санітарка, інша – помилковий труп.
Жанр вистави – чорна комедія. Акторки кажуть, моментами буває смішно від того, що настільки страшно.  Режисер-постановник – Дмитро Чоповський. Тернопільський актор, який цією постановкою дебютує у ролі режисера. Каже, над виставою працювали протягом року. Для музичного супроводу обрав сучасні українські пісні.
«Вистава наша про вибір, про проблемність свободи, про те, які ми пристосуванці. Про те, що не звикли ми ще до свободи, до волі. Вистава не дає відповідей, вона скоріше ставить запитання», – зазначив режисер-постановник Дмитро Чоповський.
Вже 6 лютого кожен охочий зможе переглянути виставу “Одного разу в морзі”. Її внесуть у репертуар театру, тому 7,10, 11, 18 та 27 лютого тернополян запрошують у Тернопільський обласний драматичний театр.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,