25.09.2022

Назвали ім’я переможниці конкурсу краси “Міс Тернопіль-2021”

Креатор буд

18 красунь на сцені Тернопільського академічного драмтеатру змагалися за почесний титул – “Міс Тернопіль-2021”. Дівчата від 16 до 22 років впродовж вечора продемонстрували присутнім кілька дефіле. Зокрема, у вечірніх сукнях, українських етно-вишиванках, і, звісно, у купальниках.

Загалом, журі за вечір оцінило 5 дефіле дівчат. Саме дійство розтягнулося майже на 5 годин і завершилося о 12 ночі. Почесні титули отримали 15 дівчат. Це, зокрема, міс грація, міс шарм, міс усмішка. Діана Кріль – учасниця під номером 10 – виборола корону  “Міс глядацьких симпатій”.

Перш ніж назвати ім’я переможниці конкурсу, глядачі дізналися, хто виконуватиме роль другої та першої віце-міс Тернополя 2021.
Кульмінацією вечора стало оголошення переможниці, а саме озвучення імені нової  “Міс Тернопіль-2021”, яка представлятиме файне місто на всеукраїнському конкурсі “Міс Україна”. Нею стала учасниця під №9.Зазначимо, кон

курс Міс Тернопіль започаткували у 2010 році. Минулого року захід не вдалося провести через епідемію.

Організатори наголосили, важливо не боятися перешкод і впевнено йти до своєї цілі. Тому радять не боятися і спробувати свої сили у конкурсі.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,