01.02.2023

На Тернопільщині підбили підсумки ЗНО

Ваша реклама

Цьогорічне тестування можна назвати особливим, адже здавали його абітурієнти, які завершували школу під час дистанційного навчання. Тож чи відвідували вони репетиторів, чи готувались самотужки – результати залежали саме від їхньої відповідальності та наполегливості до навчання.

200 балів з біології, хімії чи фізики – це велика рідкість, кажуть експерти. Вони пояснили, що ці предмети вузької спеціалізації, тож на них рідко реєструються для проходження. Ще рідше з них абітурієнти отримують високі бали. А от одним із найпопулярніших предметів на ЗНО в інституті післядипломної педагогічної освіти називають англійську мову.

За словами заступника директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрія Шайнюка, іноземна мова є популярною, важливою. Тому, що з нею пов’язані інші спеціальності: юридичні, медичні, економічні.

Щодо порушень, то цьогоріч їх зафіксували 9. Йдеться про спробу списати із телефона чи, написаної вручну, шпаргалки.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,