13.07.2024

Кастинг на головну жіночу роль у кліпі гурту “Nichlava” провели у Тернополі

Креатор буд

Вперше у Тернополі провели кастинг на головну роль у кліпі. Понад 500 дівчат надіслали свої анкети для участі в онлайн-відборі на головну жіночу у ролику  “Стільки літ…” гурту “Nichlava”.

На кастинг запросили лише 22 із них. Серед дівчат – мешканки Києва, Чернівців, Івано-Франківська, Луцька та Тернополя.

Учасниці зазначили, що це цікавий досвід для кожної з них, навіть попри те, що оберуть лише одну.

Організатор дійства Андрій Підлужний зазначає, це всеукраїнський досвід, адже взяли участь у кастингу дівчата із різних областей України. Лідер гурту “Nichlava” підкреслив, обрати красиву дівчину – не просто. Ще складніше ту, яка зможе вдало передати емоції на камеру. Тому, відбирали довго та ретельно.

8 членів журі оцінювали вміння дівчат працювати на камеру.

Головним експертом став Народний Артист України Григорій Драпак. Він наголосив, що приємно вражений не лише красою учасниць, а й інтелектом та грацією.

У підсумку кастингу із 22-х учасниць обрали 5 найкращих. Організатори відбору розповіли, кожну з них знімуть у невеличкому ролику. А вже тоді за результатами оберуть одну, що отримає головну жіночу роль у кліпі “Стільки літ…” гурту “NICHLAVA”.

Побачити ролики учасниць та обрати свою фаворитку згодом можна буде на у фейсбук сторінці  Андрія Підлужного.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,