20.07.2024

Допомагає по господарству та їсть з рук: історія врятованого на Тернопільщині лелеки

Ваша реклама

Володимир Козак просто з руки годує свого улюбленця – лелеку. Майже рік птах живе у нього вдома.

Він вільно розгулює подвір’ям і часто поглядає на гніздо, де живуть його родичі. Чоловік розповідає, зараз лелека не може літати.

Разом із сусідом пан Володимир впіймав пораненого бузька на городі та приніс додому. Спочатку птах був наляканим і відмовлявся від будь-якої їжі: хліба, зерна, м’яса. Проте, усе кардинально змінилось, коли чоловік спробував почастувати лелеку рибою. Зараз двічі на день годує його не лише нею, а й м’ясом.

Після запрошення до обіду птах іде туди, де традиційно отримує бажаний смаколик. І швидко ловить із води уже розморожену рибу.

За словами Володимра Козака, городини птах не вживає, хоча часто гуляє по городу і допомагає своєму господарю збирати шкідників.

У птаха обламане крило, тому літати він уже ніколи не зможе. Загалом на подвір’ї Козаків лелеки живуть 10 років. Зараз у їхньому гнізді  4 маленьких лелеченят. Володимир Козак розповів, що поранений птах став йому другом та повноцінним членом родини. Тому віддавати бузька він не планує.

Зараз лелека став практично свійським, любить перебувати серед людей та охоче їсть смаколики просто із рук гостей.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,