24.09.2023

Баскетбол для хлопців і дівчат: як розвивають динамічний вид спорту у Тернополі

Креатор буд

Баскетбольний Клуб “Тернопіль” та Дитячо-юнацька спортивна школа з ігрових видів спорту у Тернополі активно розвивають дитячий і юнацький баскетбол . Серед учасників тепер не лише хлопці, а й дівчата.

«Ми працюємо на перспективу. В Тернополі немає жіночої команди вищої ліги, але ми хочемо, щоб вона була і в майбутньому це є перспектива для нашого міста», – зазначає тренерка дівчат Наталія Осіп.

Підопічні тренера ДЮСШ Віталія Харкавого зараз виступають у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі. Набиратися досвіду юнаки і дівчата можуть від зірок українського баскетболу.

«Я завжди вважав, що тільки із сильнішими потрібно тренуватися. Тоді буде прогрес швидший. Зона комфорту це не про баскетбол, тут треба тягнутися до найкращих», – вважає тренер-викладач КЗ «ДЮСШ з ігрових видів спорту» Віталій Харкавий.

Зауважимо, зараз БК “Тернопіль” і ДЮСШ із ігрових видів спорту набирають кілька груп дітей: від 2002 року народження до наймолодших — 10-11-ти  років. Тренери працюють на базі шкіл у всіх мікрорайонах міста, а також у фізично-оздоровчому комплексі на вулиці Братів Бойчуків.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,