02.08.2021

25 червня у Тернополі відновлять гаряче водопостачання

Ваша реклама

У п’ятницю, 25 червня у Тернополі відновиться гаряче водопостачання. Йдеться про ті будинки,  в яких через ремонт 15 котелень ще 20 травня відключили гарячу воду.  Тернополяни зізналися, хтось кип’ятив воду у чайниках, а хтось ходив в душ до друзів. Усі підкреслили, без гарячої води дуже скрутно.

І її таки включили. У “Тернопільміськтеплокомуненерго” зазначили, ремонти закінчили, котельні справні, тому гаряча вода у кранах буде. Щоправда у певні години.

Як зазначив начальник виробничо-технічного відділу КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Михайло Горбань, гаряче водопостачання відновлять по графіку. Тобто понеділок, середа, п’ятниця буде з обіду, вівторок і четвер до обіду і з обіду, в суботу цілодобово і в неділю до обіду і з обіду.

Наголосимо, що вже з першого липня графік подання гарячої води буде змінено. Це через те, що тернополяни заборгували підприємству. Йдеться про суму 110 млн грн.

Слідкуйте за подіями в Тернополі та області! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/ternopil1_tvДжерело | Т1 Новини

Мітки: , ,